In deze aflevering van De Huiskamer van Oost neemt onze visionaire leider Dick Treesie ons mee naar een locatie waar hij — strategisch gezien — liever niet dood gevonden wil worden. Toch toont hij leiderschap, lef en lichte plaatsvervangende schaamte terwijl Solance haar boek lanceert. Als echte vriend om van te houden zingt Dick ook nog eens haar lievelingslied.
De volgende dag wordt Dick, tegen zijn zelfstandige bestuursstijl in, gereden door Remco, die naast sturen ook kan koken. Samen halen ze icoon, zanger en vriend Oscar Harris op. Tachtig lentes jong, operationeel volledig inzetbaar, alleen het zicht is wat minder. Ironisch genoeg is het niet Oscar maar Dick die zijn veiligheidsgordel niet gemanaged krijgt. Oscar klikt ’m er als een stagiair met toekomstvisie zó in.
Op de Huiskamer-vloer wordt er die dag gezongen, gekookt en vooral content gecreëerd: foto’s, véél foto’s. Dat levert logistieke uitdagingen op voor Solance, die vanuit haar rolstoel niet zomaar bij Oscar kan komen. Maar onderschat haar niet. Ze activeert haar geheime wapen: culinaire verleiding. Net als bij Johan Vlemmix zet ze haar kookkunsten strategisch in om mannen te imponeren. Dit keer niet met praatjes, maar met meegebrachte gehaktballen.
Volgens de recensie kwamen die minstens zo heet weer naar buiten als ze naar binnen gingen.
Heb je nieuws of een tip voor ons?
App de redactie van Haarlem105 via 0610510538.






















