D66-leider Alexander Pechtold was zaterdagmiddag in Haarlem om de verkiezingscampagne van zijn partij in Haarlem af te trappen.
Het Tweede Kamerlid en het campagneteam van D66 spraken in de Grote Houtstraat voorbijgangers aan. Er werden onder meer flyers uitgedeeld om stemmen te winnen en van mensen te horen wat er in Haarlem beter kan in de komende jaren. Daarna sprak Pechtold in de Vishal aan de Grote Markt over de campagne in Haarlem. Hij prees lijsttrekker Maaike Pippel en D66-wethouders Ewout Cassee en Jack van der Hoek en gaf aan trots te zijn dat D66 in Haarlem de grootste partij is.
Verslaggever Jan Quehenberger sprak namens Haarlem105 met de landelijk leider. Het interview is hier te beluisteren. Wethouders Cassee en Van der Hoek gaven aan een nieuwe termijn als wethouder te ambiëren. ‘Maar laten we eerst de verkiezingsuitslag op woensdag 19 maart afwachten’, aldus Van der Hoek. Het gesprek met beide wethouders is hier te vinden.
Een fotoreportage van het bezoek van Alexander Pechtold aan Haarlem is te vinden op de Facebookpagina van Haarlem105.
foto: Ab Laanbroek