Een Haarlemmer is gisteravond tegen 22.00 uur op de Ruijterweg in Haarlem met hoge snelheid met zijn auto op een geparkeerde auto geklapt.
Een Haarlemmer is gisteravond tegen 22.00 uur op de Ruijterweg in Haarlem met hoge snelheid met zijn auto op een geparkeerde auto ingereden. Dat meldt mediapartner NH. Hiermee beschadigde de automobilist ook een snorscooter en een fiets.
Volgens getuigen kwam de automobilist met hoge snelheid vanaf de Westergracht. De eigenaar van de geparkeerde auto stond kort daarvoor met de fiets te wachten voor de spoorwegovergang en hoorde de klap. Al snel kwam hij erachter dat zijn eigen auto was geraakt.
De geparkeerde auto raakte vooral beschadigd aan de voorkant. De auto die er tegenaan reed, liep grote schade op.
De bestuurder van de auto is overgebracht naar het ziekenhuis. Daar werd ook een alcoholtest afgenomen.






















