Het is nog niet officieel maar Haarlem vreest nu al een enorme leegloop van de winkels als er een outletcenter komt in Sugar City in Halfweg.
Dat meldt mediapartner RTV NH.
Gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude moet eind mei nog officieel een klap erop geven, maar het outletcenter lijkt er echt te komen. Een Spaans bedrijf wil in 2017 ruim twintigduizend vierkante meter volbouwen met zoân honderd winkels en horeca. De verwachting is dat dit zeshonderd arbeidsplaatsen oplevert. Winkeliers in Haarlem vrezen juist dat er in Haarlem banen verdwijnen door de komst van het outletcenter.
âDit is bangmakerijâ, zegt wethouder Raymond van Haeften. Hij denkt dat Haarlem juist kan profiteren van het outletcenter. Hij denkt dat buitenlandse toeristen die komen om goedkoop te shoppen, ook wel hun weg naar hotels en musea vinden in Haarlem.






















