Jozua Douglas komt met een vervolg op zijn boek Professor Prank. Wederom een handzaam boekje voor kinderen met 81 grappen, pranks, moppen en grollen. Afgelopen zaterdag was hij te gast bij Boekhandel Blokker over zijn nieuwste boek.
Zijn eerste prank leerde Douglas van zijn vader : “Dat ging met ontbijtkoeken, dat je daar een drol van kunt maken en dat je daar een leuke grap mee uit kan halen”, vertelt hij.
Het boek is bedoeld voor kinderen vanaf acht jaar die zelf kunnen lezen. “Niet voor ouders”, benadrukt hij. “Want je wilt natuurlijk niet dat je vader en moeder weten wat daarin staat. Dan heeft het natuurlijk helemaal geen zin meer, zo’n boek.”
Luister hier het gesprek met auteur Jozua Douglas terug. Tekst gaat verder onder audio.
De grappen heeft hij zelf jarenlang onderzocht en getest op zijn familie. “En mijn vrouw ook, die werd er helemaal gek van. Ik moet alles eerst uittesten. Een prank komt pas in het boek als ik ook echt zeker weet dat het werkt.”



















