Maandagmiddag om 12.00 uur werd in de hele Europese Unie een minuut stilte in acht genomen voor de slachtoffers in Parijs. Ook op Haarlem105 radio, televisie en website was het om 12.00 uur stil.
Vlak voor 12.00 uur werd er ook op stations en in bussen geattendeerd om één minuut stil te zijn. De NS maakte duidelijk enkel in noodsituaties gebruik te maken van het omroepsysteem. De bussen van Connexxion stonden daarnaast even stil.
De wereld werd vrijdagavond opgeschrikt door een reeks terreuraanslagen in Parijs. Zeker 127 mensen kwamen door de aanslagen om het leven en meer dan 200 mensen liggen momenteel nog in het ziekenhuis. Volgens de politie in Parijs vonden er zeven terreuraanslagen plaats. Dit bestond uit schietpartijen en explosies bij onder andere het voetbalstadion, waar de wedstrijd Frankrijk – Duitsland werd gespeeld, het Louvre, en het theater Bataclan.