De politie in Haarlem is op zoek naar een automobilist die vorige week te hulp schoot bij een aanhouding. Ze willen diegene bedanken voor de inzet. Hierdoor kon de verdachte, die al langere tijd werd gezocht voor vuurwapenbezit, na een achtervolging worden ingerekend. Daarbij werden ook harddrugs gevonden.
Naast de automobilist schoot ook een fietser te hulp bij de achtervolging. De automobilist liet de agent direct instappen in zijn auto om de verdachte te volgen. Daarna gaf de fietser zijn fiets aan de agent waardoor de verdachte alsnog kon worden ingehaald en aangehouden.
‘Dankbaar’
“Wij zijn deze mensen ontzettend dankbaar voor hun snelle en doortastende hulp”, schrijft de politie op sociale media. “Dankzij hen verliep de actie vlot en succesvol. We zijn nog op zoek naar de automobilist die zo behulpzaam was. Was u dit, of weet u wie dit kan zijn? Neem dan contact met ons op.”